lat | rus | eng
russitemail
phone20672813 // 67455600emailinfo@svari.lv
cart Pirkumu grozs

Kāpēc Mēs

Kāpēc mēs?

 

Pieredze

Mēs lepojamies ar 25 gadu pieredzi Latvijas tirgū, un 30 gadu pieredzi Baltijā un NVS.


Garantija un kvalitāte

Visām mūsu precēm ir 1-2 gadu garantija, kā arī tiek nodrošinātas likumā noteiktās atteikšanās tiesības.


Remonts.

Ātrs un kvalitatīvs remonts, ja būs tāda nepieciešamība.


ISO sertifikāts

Mums ir ISO 9001 sertifikāts, kas apliecina, ka mēs piedāvājam augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, un mūsu klientu vajadzības un vēlmes vienmēr tiek uzklausītas.


Mūsdienīgums

Mēs regulāri apmeklējam pasaules izstādes, lai mūsu klientiem piedāvātu pašus modernākos un jaunākos risinājumus.


Uzticamība

Tieši mūsu klientu uzticamība, ir padarījusi mūs par līderiem svaru un svēršanas sistēmu nozarē.


Profesionālas bezmaksas konsultācijas

Mūsu darbinieku vidējais darba stāžs nozarē ir 12 gadi. Tas nodrošinās, ka Tev vienmēr tiks sniegti Tavām vajadzībām atbilstošākie ieteikumi.


Vēl jautājumi? Neatradi kādu preci?

Sazinies ar mums, un mēs atbildēsim.   

Tālrunis: 2067281367455600

E-pasts: info@svari.lv


 

SVARI UN SVĒRŠANAS SISTĒMAS

Precīza masas noteikšana jeb svēršana nepieciešama dažādās nozarēs, tostarp arī mūsu ikdienā, mājsaimniecībā. Svēršanai tiek izmantoti svari, taču reti kurš aizdomājas, cik plaša un daudzveidīga ir svaru pasaule. Sākot no maziem virtuves svariņiem un ķermeņa svariem vannasistabā līdz komplicētām svēršanas sistēmām ar datorizētām programmām, svēršanas iekārtām, ko izmanto tirdzniecībā, loģistikā, transporta jomā un citur, specializēti laboratorijas svari medicīnai un farmācijai, dažādām pētniecības jomām, svari ar papildu funkcijām, piemēram, etiķetes izdrukāšanu, svari noteiktiem produktu veidiem, piemēram, tikai fasētai produkcijai, svari skaitīšanai u.tml.

 

Svari ir mērinstruments ar senu vēsturi – tiek lēsts, ka pirmie svari tikuši izmantoti 2400.—1800. gadā p.m.ē. Vēstures dati liecina, ka vispirms tika lietoti sviru svari. Abās pusē svirai piestiprināja svaru kausus, kuros ievietoja priekšmetus vai vielas ar vienādu masu, līdz svaru kausi nostājās līdzsvarā. Vēlāk tika radīti svari ar atsperi. Piekarinot priekšmetus pie atsperes, tā stiepās arvien garāka. Atsperi pievienoja pie speciālas skalas, uz kuras atzīmēja svara mērvienības. Atsperes svari tiek izmantoti arī mūsdienās, tiesa, krietni modernizētā veidā. Visplašāk tiek lietoti elektroniskie svari, kur galvenie uzbūves elementi ir svaru devējs un svaru vadības bloks.

 

Svari var būt automātiski un neautomātiski. Automātiskie svari ir mērierīce, kas nosaka produkta masu bez operatora līdzdalības un izpilda iepriekš sastādītu automātiska procesa programmu. Neautomātiskie svari paredz, ka to darbības laikā nepieciešama operatora līdzdalība.

 

Ņemot vērā, ka svari ir mērierīces, kas pakļautas metroloģiskās kontroles kārtībai un standartizācijai, uz svaru lietošanu attiecināmi vairāki Latvijas Republikā spēkā esošie likumdošanas akti, piemēram, „Noteikumi par mērīšanas līdzekļu kalibrēšanu”, „Neautomātisko svaru atbilstības novērtēšanas noteikumi”, „Noteikumi par metroloģiskajām prasībām automātiskajiem svariem” u.c.

 

Mūsu uzņēmums KEMEK piedāvā visa veida svarus un svēršanas sistēmas dažādām jomām – kravu pārvadājumiem, rūpniecībai, lauksaimniecībai, tirdzniecībai, zinātnei, veselības aprūpei un mājsaimniecībai. Nodrošinām svaru verifikāciju, apkalpošanu un remontu.


SIA Kemek Engineering kvalitātes politika:

Nodrošināt esošos un jaunos klientus, un sadarbības partnerus ar augstas kvalitātes pakalpojumiem atbilstoši likumos noteiktajām prasībām un standartiem, kā arī klientu mainīgajām prasībām, vēlmēm un savstarpēji noslēgtiem līgumiem, turpinot uzņēmuma nepārtrauktu efektivitātes uzlabošanu.

 

Mūsu uzņēmuma kvalitātes politika balstās uz sekojošiem principiem:

 

Nodrošināt un uzlabot savas pozīcijas kā vienai no vadošajām starptautiskajām kompānijām, kas piegādā kompleksus tehniskos risinājumus automatizācijas, procesu kontroles un produkcijas menedžmenta jomā.

Nodrošināt dažādu nozaru klientus ar kvalitatīvu, ticamu un individualizētu piedāvājumu klāstu.

Nodrošināt kompetentu personālu – nepārtrauktu personāla izglītošanas process un motivācija.

 


Pirkumu grozs (0) - 0.00